Ośrodek Szkolenia Kierowców „ROMBA” powstał z myślą o ludziach, którym nie tylko zależy na tym, aby złożyć egzamin państwowy na prawo jazdy i zdać go pozytywnie.
To przede wszystkim Ośrodek, w którym stawiamy na efektywną naukę, która w przyszłości zaowocuje pewną, ale i bezpieczną jazdą.
Uczymy jak jeździć, by zawsze bezpiecznie dojechać do celu. Kładziemy nacisk na znajomość przepisów ruchu drogowego – nie tolerujemy słynnego powiedzenia „zasady są po to, żeby je łamać”.

Oswajamy Kursantów z samochodem, pomagamy im wczuć się w rolę przyszłych kierowców – prowadzenie samochodu w stresie to żadna przyjemność!
Co równie ważne, uczymy ekonomicznej i kulturalnej jazdy. Nasz instruktor dokłada wszelkich starań, aby Kursant nabrał dobrych nawyków już w czasie szkolenia – w niedalekiej przyszłości to na pewno zaprocentuje!

Szkolimy w miłej, bezstresowej i partnerskiej atmosferze, bo wiemy, jak ważny jest komfort psychiczny Kursanta.


Po ukończeniu kursu podstawowego w naszym Ośrodku nie ma możliwości, aby Kursant bał się prowadzić samochód albo jeździł w sposób zagrażający innym uczestnikom ruchu drogowego. Nie wydajemy automatycznie zaświadczeń uprawniających do podejścia do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nie jest naszym celem jak najszybsze „wyzbywanie się” Kursantów.